Imperium

Behemoth`s Lair

Wojrad

Wszystkiego najlepszego dla Codiego i Dagona.
Za Morgrafa, wszystkiego najlepszego dla Ciebie.
Zgłaszam się. Myślę, że Arena Wojowników to dobre miejsce aby się dobrze podszkolić.
Odpowiedź na zagadkę: to będzie cyferka 2. W pierwszej turze grzecznie prosisz o to, by komputery się poddały a w drugiej wygrywasz.
MiB wszystkiego najlepszego dla Ciebie.
Twoje zdrowie Ingi.
Ze względu na brak czasu dopiero dzisiaj zrobiłem mapkę 2 zwykłą.
Moja taktyka polegała na zajęciu podziemnych lochów i rozdzieleniu bohaterów na trzy kierunki. 7 dnia Deemerem byłem na pustyni, potem zająłem nim lochy i poszedłem zająć twierdzę. W lochach wybudowałem 4 poziom gildii magów. Drugi bohater z ognistymi ptakami i armageddonem przez...
Pierwsze polskie wydanie Heroes III z 1999 roku przez Mirage w wersji pełnej pudełkowej zawierało: grę na CD (na płytce niebieski dżin), instrukcję w postaci książeczki 144 str. (na CD nie było takiej instrukcji), planszę z rozwojem 8 miast, kartę rejestracyjną i inne reklamówki...
<[Radclif: Czy ktoś wygrał dużą mapę autowalką? Sam wygrywam ostatnią walkę bez problemu, a autowalką zawsze przegram. ]> Tak, da się wygrać autowalką. Może tylko zajmuje to kilka czy kilkanaście dni więcej.
Wszystkiego najlepszego dla Zagubionego, garniec miodu wypijam z okazji twoich urodzin.
Greenman wszystkiego najlepszego.
Pytanie do sędziego: czy można wysłać poprawiony wynik z danej mapki?
Z braku czasu wyników oddanych nie będę poprawiać ale lubię dobrze znać zasady rozgrywki. Zwykła 3 przesłałem dzisiaj po południu. Dużą mapkę przesłałem trochę wcześniej zakończoną autowalką. Czy ktoś jeszcze kończył autowalką?
Na dużej mapce wynik mi wyszedł dobry (28 dni), ale nie najlepszy bo się trochę pobawiłem. Po rozpracowaniu kotlinki i drugiego zamku zniszczyłem niebieskiego komputera i zamek Deepshadow, ten w prawym górnym rogu. Potem pozbierałem ładne artefakty: źródło maga, eliksir życia (moje...
<[Eru: wynik także już są... chyba Radclif wygra turniej bez żądnego problemu ;)]> Ale jeśli będzie trochę czasu to ja i Gwynbleidd się tak łatwo nie poddamy. Dzisiaj w F1 w ostatnim wyścigu klasyfikacja się zmieniła.
<[Emil:A to 19 to bardzo ostry wynik :P gratuluje]> Tak, bo na 3 zwykłej mapce to nic się nie bawiłem tylko ostro do przodu. W pierwszym tygodniu postawiłem Anioły a w drugim tygodniu miałem już Archanioły. Na morzu było dużo złota w sumie 20700 + 40 drewna i artefakty. Z dyplomacji...
Ja dopiero teraz wysłałem mapkę 4 zwykłą, bo z braku czasu dopiero dzisiaj ją robiłem i tak trochę wszystko w pośpiechu.
Sulio wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta.
Ja też właśnie zrobiłem mapkę nr 5. Tylko dlaczego nie było dyskusji na temat mapki nr 4 , zwycięzcy mogliby coś napisać a szczególnie tse tse bo 17 dni to był ładny wynik.