Imperium

Behemoth`s Lair

tse tse

No to sobie rozegram jakąś mapkę w tym sezonie. Czasu jak zwykle nie ma, więc i wyniku nie spodziewajcie się nadzwyczajnego :)
Potwierdzam, nie chciało mi się grać tak długiego scenariusza.
Jakkolwiek nowe sejwy już są, to na ten przykład ja chciałbym terminy odsyłania owych zapoznać.
Tak tylko przy okazji zamków które mają "słabych bohaterów" Inferno: Rashka i jego ifryty, przecież to zabójca. Słaby zamek ogólnie, ale z pewnością bohaterów ma dobrych. Castle: Sir Mullich - bez komentarza :)
Kody przydatne tylko do turniejowych scenariuszy PAH3, oczywiście do sprawdzenia mapy a nie do przechodzenia :) To i ja podam których używam czasem, aby się zapoznać z turniejówkami Po wduszeniu "taba" nwcoracle - mapa z puzlami nwcnebuchadnezzar - nieskończony ruch nwcneo -...
Moim skromnym zdaniem bez dwóch zdań przyspieszenie. Rzucając je pakujemy się w armię wroga która doznaje takich strat, że już nie jest w stanie "nic" nam zrobić.
A mojego starego, zakutej pały za przeproszeniem :) nie ma w osobistych. Gdzie mam go szukać bo HoMM też go nie ma.
<[Skiiner: ...Nie używam też usuwania przeszkód i niszczenia okrętów. ]> Ja używam i to często nie ma to jak napakowanego bohatera przeciwnika zostawić na wyspie gdy nie ma on przyzywania okrętów :) Usuwania też używałem gdy gagatek za przeszkodą terenową się zbunkruje. A...
Każdy ze specjalnością logistyka. Reszta jest mniej ważna. Oczywiście jeżeli chodzi o podstwowych bohaterów.
Nie ma się co oszukiwać, najsłabszy zamek ze wszyskich. Jedna silna pięciopoziomowa jednostka go nie uratuje i zbierze ciężkie baty od pozostałych. FAjny ma klimat i często nim gram, ale właśnie przez to, że jest taki słaby.
1. Imp. Miękkie do niczego 2. Zombie. Powolne zawsze zostają w zamku. 3. Wiedźma. Słabiuteńka pomimo iż ulepszona kradnie manę. 4. Rogate demony. Takie nijakie, niby słabe nie są ale konkurencję mają mocną. 5. Żywioły magmy. Słabe bo czwartopoziomowe :) 6. Wiwerny, giną...
Mogę pomóc jak potrzeba. Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale chyba tak sądząc po stanie krypty. Dodam, że niewiele potrafię. A słoma zawsze się znajdzie :)
Ja Ci mogę dać jak zechcesz :) Nie chcę się deklarować, ale może jakiegoś sejwika nadeślę.
Sejwy zassane. Zobaczymy... Czy zostaną rozegrane.
Też przeszedłem od niechcenia - wynik też raczej w środku stawki zatem będzie :) Dużej nie miałem okazji jeszcze oglądać, bo brak czasu.
Hej jakieś dziwne te dodatki masz ja mam tylko AB i SoD :) Jeszcze męczę małą a dużą zacznę w sobotę bo wolny weekend mam :) tak się cieszę, bo nie pamiętam kiedy miałem ostatnio wolny. Na małej wynik całkiem całkiem, ale jeszcze dzień potaram się urwać, aby wam utrudnić...
A na jaki temat? Porozmawiaj nie zamykaj się w sobie - to niezdrowo :)
Wysłałem dziś małą i czekam na wyniki. Każde miejsce poza pierwszym będzie zaskoczeniem :)