Imperium

Behemoth`s Lair

Louner

Mnie zdecydowanie najbardziej podoba się Nekropolis. Lubię grać tym zamkiem, zwłaszcza gdy dostaję fioletowy kolor gracza (fioletowy - żałobny), bo wtedy to miasto zdaje się mieć całkiem inny głębszy klimat;). Poza tym, lubię jeszcze Fortecę (Tower), głównie za pomysł z minami...
Czasem aż się dziwię, że ktoś napisał tak wspanialą muzykę do gry komputerowej. Moim zdaniem to najlepsza ściezka dźwiękowa po tej z gry "Planescape: Torment".
Moją drużyną Marzeń są jednostki z Necropolis. Nic lepszego nie trzeba. Jeżeli chodzi o jej kompletowanie, polecam mapę "Choices" do WoG'a: http://www.strategyplanet.com/homm/camelot/wog/wogmaps.htm Przy każdym dniu wybiera się jednostki które można rekrutować w zamku; każdy...
WoG sprawia wrażenie niedopracowanego, ale według mnie wszystkie niedoskonałości rekompensuje język skryptowy ERM, który jest dla mnie w tej grze najważniejszy; pozwala zdziałać prawdziwe cuda i daje kopa rozgrywce. :) Coś za coś.
Ja mam wygórowane wymagania. :D Byłoby cudnie, gdyby dało się zmaksymalizować okienko "Map specifications" ( mod edytora z krypty ERM tylko połowicznie rozwiązuje problem; do tego byłoby cudnie, gdyby edytor map obsługiwał kolorowanie składni ERM takie jak w ERM Editor.