Imperium

Behemoth`s Lair

Magmol

Tylko jak z demonami jak ifryty są w mieście azyl, a to frakcja nie śmierć tylko chaos. Coś się wam pomyliło chłopcy.
Ja gram na bwinie w zakłady sportowe. To nie do końca jest gra, ale przecież w grach też można kasę zarabiać sprzedając postać, a twórcy mogą na smsach za itemy zarabiać. Powiem, że jak ktoś jest obeznany i ma wyczucie np obstawiając w ostatnim momencie, to może sporo wygrać....
Magmol zamówił piwo w karczmie i wzniósł toast za grającego Lysandera. - Za króla Palaedry Lysandera Gryphonhearta! Magmol wypija całe zamówione piwo w kuflu i stawia wszystkim kolejkę.
A szkoda, bo myślałem że jak propozycje to będą realizowane. Złudna nadzieja *chlip* ;(
No a przecież jeszcze oprócz ifrytów w azylu są zmory, a zmory też należały do demonów, ale to już w h5 było, a post nie jest bez sensu bo tak jest.
To może mi powiesz czemu demony są w nekropolis, a ifryty w azylu, jak w h3 były razem w inferno?
Ale możesz oszczędzić mi czytania i krótko odpowiedzieć. Wy się tu znacie na fabule heroesów, ja bardziej skupiam się na graniu w różne pojedynki, a pytam tak z ciekawości bo zawsze demony to było inferno, a tu necro.
Hej Agon, tak naprawdę wiem kim jesteś, a tu widzę że oglądasz te Opowieści z Narnii. To nie jest ta bajka o mówiącym lwie czasem? Kiedyś byłem na tym w kinie jak puszczali pierwszą część. Nowszych nie oglądałem - wiem tylko że była to bajka o dzieciach co weszły do szafy w...
Oglądałem, widziałem tam dużo jednostek z h3: krasnoludy, elfy, niziołki - hobbici to inaczej niziołki ale to pewnie wiecie, enty, magowie, gobliny, orkowie, urukowie. Był też demon Balrog podobny do arcydiabła z h5, tylko że trzymał bicz ognisty zamiast tej dziwnej maczugi w...
Tak to czytam co piszecie i myślę że pewnie macie rację, a np w telewizji to mogą być przekupieni i podawać fałszywe informacje.
Głupio zrobili, bo mogli dać nekropolii jakąś jednostkę co ożywia szkielety, a nie magom z akademii.
<[Urgrash: Wybieram barbrażyńcę i koniec.]> Pisze się barbarzyńca, zmień bo potem dzieci czytają i źle dyktanda piszą. Najlepszy jest czarnoksiężnik - taki wam sekret zdradzę.
No właśnie akademia jest przedobrzona, a z necro mogli osłabić wampiry, a umiejętność nekromancji dać tak żeby bohater ożywiał tylko szkielety po bitwie tylko wiadomo na arcymistrzu w większej liczbie.
Ja nie piszę co najpierw było, a co potem było. Czytaj dokładnie, bo tylko wymieniłem jednostki jakie są tam takie jak w hirkach.
Nie wiem o jaki układ Ci chodzi. Mówię co napisałem, nie lubię jak ktoś mi próbuje wmawiać coś czego nie powiedziałem. Doskonale wiem, że Heroesy były zrobione po napisaniu Władcy Pierścieni. Przedstawiam tylko podobieństwo między jednostkami w h3, a stworami we Władcy Pierścieni.
[color=#EF2929]Wypalone[/color] Uwaga: Zagram w h4 ale przez Game Rangera. Poszukuję doświadczonych graczy, którzy potrafią szybko pokonywać komputer na czempionie. Jeśli ktoś tego nie potrafi niech nie pisze.
Tak się tu wszyscy zgłaszacie, że ja też zachciałem być tym osadnikiem.